Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/tgm2012/public_html/conn.php on line 7
Witamy na stronie Trzebiatowskiego Gangu Motocyklowego !
ODWIEDZILI NAS:
Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/tgm2012/public_html/licznik.php on line 5
136810 RAZY
Znajdziesz nas na:
fotka 0 fotka 1 fotka 2 fotka 3 fotka 4 fotka 5 fotka 6 fotka 7 fotka 8 fotka 9 fotka 10 fotka 11 fotka 12 fotka 13 fotka 14 fotka 15 fotka 16 fotka 17 fotka 18 fotka 19 fotka 20 fotka 21 fotka 22 fotka 23

Pewnego, jednego z ostatnich ciepłych i słonecznych dni października 2009 roku, wróciliśmy z wyprawy motocyklowej.
Nasze maszyny stygły jeszcze w garażach, a my już nie pozwoliliśmy wystygnąć wódce na stole. Wszak jak każdy motocyklista dobrze wie, nie można się odwodnić.

Wprowadzając się stopniowo w jedyny słuszny stan, dyskutując o tak górnolotnych tematach jak imprezy, jazda, dziewczyny, mordobicie i po raz setny oglądając "Hell Ride", w głowach zaświtał nam diabelski pomysł założenia własnego gangu motocyklowego.
A, że jak od zawsze wiadomo pijackie pomysły są z reguły najlepsze, ten musiał okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.
Od tej pory kiedy spotykaliśmy się na drodze, w knajpach czy garażach rozmowa skupiała się wokół jednego - gangu, a co za tym idzie struktury organizacyjnej, statusu, składek, zarządu, przyszłej działalności, no i chyba najważniejszego - nazwy.
Tak powstał Trzebiatowski Gang Motocyklowy (zwany dalej w skrócie TGM).
Trzebiatowski, ponieważ założyciele pochodzą z Trzebiatowa (miasto w województwie zachodniopomorskim - 25 km na zachód od Kołobrzegu).
Dzisiaj, kiedy TGM zwiększył kilkakrotnie swoją liczebność, nadal zdecydowana większość gangu pochodzi z Trzebiatowa lub okolic, a pozostali również mają dużo wspólnego z tym miastem.

Jeżeli chodzi o resztę nazwy, to myślimy, że mówi ona sama za siebie. Za oficjalną datę założenia TGM-u uważamy 11 listopada 2009 roku.
Od trzech lat już nie indywidualnie ale jako zorganizowana grupa (zdaniem niektórych przestępcza, ale to już pozostawmy ocenie organom ścigania) siejemy grozę, wzbudzamy szacunek oraz westchnienia płci pięknej na drogach Pomorza Zachodniego, chociaż nie tylko, ale o tym dalej.
Parę słów o składzie. Trzebiatowski Gang Motocyklowy założyli Majonez, Euro oraz Wojtas. Jeszcze tego samego roku do ekipy założycielskiej dołączył Gała, którego przyjęcie hucznie obchodziliśmy w lokalu Kalypso przy współudziale charyzmatycznej obsługi w składzie barmanki Marzeny, barmana Michała oraz muzyka Rybki, puszczającego nam co chwila motocyklowe kawałki.

Końca niestety nikt z nas nie pamięta. W następnej kolejności do gangu wstąpił jedyny właściciel quada, znany z bezkompromisowości Małpa.
W Trzebiatowie jednak nie byliśmy sami. Oprócz nielicznych wrogów oraz wielu zaprzyjaźnionych motocyklistów, nie zrzeszonych w żadnych klubach, na ulicach miasta pojawiła się bezwzględna grupa zwana po staropolsku Extreme Bikers Team.

Od lat jeździliśmy razem, imprezowaliśmy, kumplowaliśmy się i pomagaliśmy sobie nawzajem. Znaliśmy się jak łyse konie, chociaż prawdziwych łysoli mamy tylko dwóch. W takiej sytuacji sprawa połączenia się dwóch grup musiała być już tylko kwestią czasu. W maju bieżącego roku nastąpiła fuzja i mamy zaszczyt gościć w naszym składzie pięciu "nowych" twardzieli.

 W zarządzie gangu zasiadają: Majonez - PRESIDENT, Euro -  V-ce PRESIDENT, Wojtas - SERGEANT, Gała - TREASURER.
Pod koniec sezonu motocyklowego 2012 odbyło się walne zebrane, podczas którego drogą głosowania zaakceptowano dwóch nowych członków Przemek-Trzebiatów, Yaca-Sczecin.

23.11.2013 Wreszcie się urządziliśmy od tego dnia TGM Trzebiatów ma oficjalna siedzibę klubu mieszczącą się przy ul. Wojska Polskiego 67.
Rok 2013 dla TGM-u okazał się bardzo ważny na wiosennym kongresie uzyskaliśmy prawo obszycia przodów kamizelek i od tego czasu staliśmy się klubem kongresowym.Po raz pierwszy organizowaliśmy rozpoczęcie sezonu motocyklowego, akcje moto-serce oraz sporo innych imprez o charakterze motocyklowym.
Również w 2013 roku zmienił się skład klubu oraz nastąpiła zmiana w zarządzie.

Jeżeli chodzi o działalność grupy to promujemy tą gorszą stronę jazdy motocyklami i wszystkiego co z tym związane.Nie szanujemy przepisów kodeksu drogowego, nasze maszyny nie są przyjazne środowisku. Nagminnie nadużywamy alkoholu, większość z nas pali. Nie stronimy także od przemocy. Oczywiście jedynie wtedy, kiedy jest to konieczne, jednak taka konieczność często się zdarza.

Naszą maksymą jest zaczerpnięte z filmu "Hell Ride" 3xB - Bikes, Browar, Bzykanko i według tego żyjemy. Jesteśmy bandą starych kumpli. Łączą nas tysiące przejechanych wspólnie kilometrów, hektolitry wypitego alkoholu, dziesiątki rozrób i wspólne interesy.

Trzebiatowski Gang Motocyklowy traktujemy jako swoistą, zamkniętą organizację elitarną, gdzie nie samo posiadanie motocykla wystarczy aby być jego członkiem. Szczegóły rekrutacji, warunki przyjęcia oraz status gangu znajdziecie w odpowiednich zakładkach lub dowiecie się poprzez rozmowę z członkami TGM-u.
Ale musicie pamiętać -  bez flachy nie podchodźcie. Rozumiemy, że nie musimy być lubiani, ale szanowani zawsze. Jeżeli coś się komuś nie podoba niech nas dogoni na trasie (jeżeli da radę).

 Z bardziej publicznej działalności nasza grupa corocznie bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Za symboliczny wrzut do puszki chętnie przewieziemy każdego komu tylko chce się zmarznąć w styczniu na motorze. Nie ukrywamy, że laski zabieramy najchętniej. Pomagamy również w organizacji Rozpoczęć Sezonu Motocyklowego w Trzebiatowie, które są największymi imprezami motocyklowymi w naszym regionie. Bierzemy udział w zlotach motocyklowych oraz innych przedsięwzięciach takich jak np. Motoserce. Jesteśmy otwarci na nowe kontakty i informacje dotyczące imprez motocyklowych i zorganizowanych lub niezorganizowanych wypadów. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Pozdrawiamy wszystkich prawdziwych motocyklistów.

Gangsterzy z TGM

SEE YOU ON THE ROAD


        © 2012 TGM - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Silnik & Kodowanie: Dawid Kałecki Design: Zohan
HOME HISTORY GALLERY VIDEO LINK KSIEGA GOSCI CONTACT TGM